Fuerteventura. Perła Wysp Kanaryjskich. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1

 Fuerteventura. Perła Wysp Kanaryjskich. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1
 Fuerteventura. Perła Wysp Kanaryjskich. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1 Fuerteventura. Perła Wysp Kanaryjskich. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1
Autor:

Cena: 21.99 zł   

Data wydania:
Liczba stron:176
Oprawa:


Format eBook: pdf,epub,mobi pdf  pdf,epub,mobi epub  pdf,epub,mobi mobi 


Do kanaryjskiego archipelagu kilkunastu wysp, położonych u wybrzeży północno-zachodniej Afryki, a należącego do Królestwa Hiszpanii, zalicza się Fuerteventura.

Największym skarbem wyspy jest dziewicza przyroda - Fuerteventura zaskakuje białym i złotym piaskiem oraz bezkresem bezludnej przestrzeni, a wybrzeża wyspy usiane są niezwykłymi jaskiniami.

Na miłośników historii czekają liczne kościoły, muzea i skanseny.

Przewodniki rekreacyjne oprowadzają po najciekawszych regionach i miastach - nie do pominięcia na trasie podróży. Opisom krajoznawczym towarzyszą mapy, ramki z ciekawostkami oraz starannie wybrane zdjęcia, dające przedsmak prawdziwej podróży. Zwięzłe informacje praktyczne pomagają zaplanować udany urlop i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Wszystko to, w połączeniu z przejrzystym układem treści i atrakcyjną szatą graficzną, czyni z przewodnika rekreacyjnego niezastąpionego partnera w podróży.

O autorce:

Berenika Wilczyńska (ur. 1984 r.) - filolog włoski i studentka grafiki. Włochy zwabiły ją do siebie różnorodnością - geograficzną, kulturową, smakową... Mieszkała w Udine, Bolonii, Florencji, Perugii i Rzymie. Zamiłowanie do języków obcych zawiodło ją także do Hiszpanii, gdzie pracowała jako tłumacz w zespole teatru tańca współczesnego.