Dlaczego jednym wychodzi, a innym nie? Jakie nawyki otworzą przed Tobą drzwi sukcesu?

Dlaczego jednym wychodzi, a innym nie? Jakie nawyki otworzą przed Tobą drzwi sukcesu?
Dlaczego jednym wychodzi, a innym nie? Jakie nawyki otworzą przed Tobą drzwi sukcesu?Dlaczego jednym wychodzi, a innym nie? Jakie nawyki otworzą przed Tobą drzwi sukcesu?
Autor:

Cena: 20.54 zł   25.90 zł
Oszczędzasz: 1.295 zł

Data wydania:
Liczba stron:0
Oprawa:
AUTOR: ANNA KOPCIOWSKA

WYDAWCA: THE BLACK HORSE

CZAS TRWANIA: 66 minut

KATEGORIA TEMATYCZNA: PSYCHOLOGIA/ROZWÓJ OSOBISTY

LEKTOR: ANNA KOPCIOWSKA

 

OPIS AUDIOBOOKA:

 

Nawyki determinują całą twoją rzeczywistość. To, co robisz każdego dnia, sposób wykonywania pracy, sposób komunikowania się, zajęcie jakie wykonujesz po pracy i przed snem, stają się twoją rzeczywistością.

Jak zmienić nawyki? Jak odkryć mechanizmy i szyfry, wzorce swojego postępowania, które po krótkich próbach wciągają ciebie na stare tory rutyny dnia codziennego, z którego nie jesteś zadowolony?

Nawyk jest  w wielkim uproszczeniu  automatyzacją twojego działanie, a  pierwotnym celem nawyku jest ułatwienie tobie życia i zwiększenie twojej efektywności.

Całe wyzwanie polega na tym,  aby wiedzieć jak zmienić złe nawyki, które nie służą osiąganiu twojego celu i skutecznie zamienić  je na nawyki dobre (sprzyjające realizacji celów).

Większość ludzi doświadcza każdego roku w styczniu wielkiego rozgoryczenia polegającego na tym,  że wyznaczają sobie jakieś cele w postaci   postanowień noworocznych, a tylko 8% z nich osiągnie te cele, jako pokazują najnowsze badania  naukowców z USA.

Aby pozbyć się złego nawyku i skutecznie zamienić go na nawyk dobry, sprzyjający naszym celom, potrzebujesz  3 prostych schematów postępowania.

Ludzie, którzy mają chwilowe 2 lub  3 tygodniowe uniesienia inspiracji i do działania wykonują tylko 2 rzeczy z tych 3.

Nie wiedzą o tej 3 rzeczy lub wiedząc i podchodzą do niej z ignorancją.

Dlatego wracają na stare tory dotychczasowego działania i funkcjonowania w określony sposób.

Jest taka historia mówiąca, że przez wieś jechał mężczyzna na koniu,  pędził jak szalony. Ludzie krzyczeli

„dokąd tak pędzisz?”. Na co mężczyzna odpowiedział:  „nie wiem, zapytaj konia”.

Podobnie jest z większością z ludzi. Pędzą na grzbiecie swoich nawyków, spieszą się, męczą się, aż w końcu znajdują się w miejscu, w którym  nie chcieli być.

Próbują zmieniać swoje nawyki, ale im nie wychodzi. Po kilku lub kilkunastu próbach nowego działania (uczenia się nowych przyzwyczajeń) wracają do starych.

Nie potrafią zdiagnozować  przyczyny i poddają się.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o skutecznych i sprawdzonych 3 krokach uczenia się nowych nawyków i pozbywania się starych złych nawyków, aby w końcu otworzyły się przed tobą drzwi sukcesu kup ten audiobook teraz!