Obudź w sobie przywódcę. Lekcje Mojżesza

Obudź w sobie przywódcę. Lekcje Mojżesza
Obudź w sobie przywódcę. Lekcje MojżeszaObudź w sobie przywódcę. Lekcje Mojżesza
Autor:

Cena: 34.00 zł   

Data wydania:
Liczba stron:0
Oprawa:


Obudź w sobie przywódcę. Lekcje Mojżesza 


Obudź w sobie Przywódcę. Lekcje Mojżesza to najmocniejsze nagranie Fabiana Błaszkiewicza dokonane 15 września 2012 r. w Krakowie. Stanowi kontynuację serii Jestem legendą. Tym razem przyglądamy się życiu Mojżesza, który był wyjątkowym przywódcą. Wyprowadził z Egiptu cały naród Izraelitów, otrzymał od Boga Prawo, był łącznikiem między Narodem a Bogiem. To człowiek, który musiał odnaleźć swoją tożsamość, naraził się na trudy wieloletniej wędrówki, bunty i niezadowolenia swoich ludzi. A jednak potrafił dokończyć wyjątkowe dzieło. Dzieło życia.

Korzystając z doświadczenia Mojżesza obudź w sobie Przywódcę! Stań się Przywódcą swojego życia! Dowiedz się, jak zarządzać czasem, swoim życiem, relacjami (w pracy, w domu, w rodzinie). Czym zarządzanie różni się od przywództwa i jak światowy trend w zarządzaniu możesz wykorzystać w swoim życiu? Sprawdź, czy jesteś żywym trupem, ocaleńcem, bidulą czy tancerzem – to pomoże Ci zrozumieć przyczynę Twoich zachowań i zapanować nad nimi. Poznaj szokujące fakty dotyczące aborcji i syndromu ocaleńca. W kontekście własnej śmierci miej odwagę skonfrontować się z prawdą o swoim życiu. Przestań być żywym trupem i stań oko w oko ze swoją śmiercią.

Zajmij się życiem! Miej odwagę stać się legendą!

Fabian BŁASZKIEWICZ SJ – szkoleniowiec, charyzmatyczny mówca, pisarz, autor bestsellerów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i motywacji. Z precyzją wyszukuje słowa, by pobudzić do działania i zainspirować do wielkich rzeczy. Jezuita, w swoim nauczaniu korzysta z prawd Starego i Nowego Testamentu, odnosi się także do światowych mistrzów z zakresu rozwoju osobistego i motywacji.

Oświadczenie Wydawcy dotyczące O. Fabiana Błaszkiewicza.