Projekt Eliasz

Projekt Eliasz
Projekt EliaszProjekt Eliasz
Autor:

Cena: 29.00 zł   

Data wydania:
Liczba stron:0
Oprawa:


Projekt Eliasz 


Na początku, w idealnie stworzonym świecie Stwórca dał mężczyźnie zadanie kopania rowu. Co to oznacza? Misją najmocniej wpisaną w męską tożsamość jest udoskonalanie świata. To nie kara, a błogosławieństwo! Czy to, co robisz przekształca rzeczywistość?

Celem najmocniejszych ataków zła są największe pragnienia męskiego serca. To w czasie najgłębszego kryzysu i ciemności mężczyzna odkrywa, kim naprawdę jest.

Poznaj historię Eliasza, proroka znikąd, który miał odwagę stawać naprzeciw swoim wrogom, czerpał siłę od Tego, który przychodził w ogniu i ciszy, a przezwyciężając swoją niemoc odkrył własną tożsamość.


Z NAGRANIA DOWIESZ SIĘ:

od czego zaczyna się budowanie męskiej tożsamości,
o trzech światach, w których potrzebujesz podjąć zdecydowane działanie,
dlaczego, gdy Ty ratujesz kobietę, ona jest ratunkiem dla Ciebie,
jak wykorzystać doświadczenie własnych grzechów i słabości w budowaniu swojej tożsamości,
dlaczego najczęstszą odpowiedzią Boga na Twoje wołanie jest cisza.

O. Adam Szustak OP - duszpasterz krakowskiej Beczki w latach 2007-2012, autor takich książek jak Upojeni Bogiem czy Ewangelia dla nienormalnych, rekolekcji internetowych pt. Zakochany skazaniec a wreszcie bestselerowego audiobooka Nocny złodziej.

O. Adam Szustak sam o sobie:

Jestem dominikaninem, czyli zakonnikiem należącym do Zakonu Kaznodziejów (Ordo Praedicatorum), który jest częścią Kościoła Katolickiego. Charyzmat mojego powołania najpełniej wyraża się w zdaniu: Głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. Aktualnie moim adresem zameldowania jest klasztor dominikanów w Łodzi, ale moim domem jest każde miejsce gdzie można głosić Ewangelię. (za: langustanapalmie.pl)

Dominikanie o swoim współbracie:

O. Adam Szustak to dominikanin, który w ramach działalności w krakowskim duszpasterstwie akademickim Beczka wygłosił wiele znaczących kazań. Wyróżniały się (one) otwartością na współczesność, dzięki czemu trafiały zarówno do osób utwierdzonych w swej wierze, jak i do tych, którzy borykali się z wątpliwościami. (za: dominikanie.pl)