Zmień myślenie a zmienisz swoje życie

Zmień myślenie a zmienisz swoje życie
Zmień myślenie a zmienisz swoje życieZmień myślenie a zmienisz swoje życie
Autor:

Cena: 109.90 zł   

Data wydania:
Liczba stron:0
Oprawa: miękka
Przygotuj się na przygodę, jaką będzie reszta Twojego życia! 

Zmień myślenie, a zmienisz swoje życie Jak uwolnić swój pełny potencjał i osiągnąć sukces

Czy zdarza ci się czasem marzyć, co by było gdyby
Żeby wykreować przyszłość zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, musisz tylko przeczytać tę książkę, postanowić, że zastosujesz jej zasady w życiu, rozpisać plan, po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

 

Potęga pewności siebie Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia!

Potęga pewności siebie wyjaśnia, jak można poprawić swoją "mentalną kondycję", myśląc jak osoby, które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Będziesz powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim, co robisz. Pewność siebie pozwoli ci wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować ryzyko bez gwarancji sukcesu. Potęga osobistego uroku Jak zjednywać sobie ludzi

Ta książka jest nadzieją dla wszystkich, którzy uważają, że brak im tego czegoś w kontaktach z innymi. Przedstawiono w niej sprawdzone, łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji.

Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu, wkrótce otworzą się przed tobą drzwi, o których uchyleniu nawet nie śniłeś, a ty będziesz dostawał to, czego pragniesz za każdym razem.