Czas wypłaty

Czas wypłaty
Czas wypłatyCzas wypłaty
Autor:

Cena: 59.90 zł   

Data wydania:
Liczba stron:296
Oprawa: twarda
Pierwsza książka Phila Towna, zatytułowana ZASADA #1, była poradnikiem poświęconym taktyce inwestowania na rynku akcji. Od czasu, gdy się ukazała, coraz bardziej stawało się widoczne, że wiele osób nie jest gotowych porzucić funduszy wzajemnych i przejść do gry giełdowej bez zrozumienia zasad długoterminowego inwestowania.

Przeszkadza w tym coś, co stało się impulsem do napisania "Czasu wypłaty?: zbyt często ludzie ograniczają długoterminowe inwestowanie do kupna jednostek udziałów w funduszach wzajemnych zachowanie takie znane jest jako życie nadzieją. Jednak dzięki nadziei nie zarobisz pieniędzy, które przez dwadzieścia lub trzydzieści lat zapewniłyby ci pokrycie kosztów jedzenia, mieszkania i opieki medycznej. Wolną od ryzyka strategię, którą autor rekomenduje w tej książce, nazywa kumulowaniem akcji; możemy nauczyć się jej od miliarderów, którzy wiedzą, jak zarabiać duże pieniądze w okresie bessy.

Strategia kumulowania akcji zawiera zestaw zasad dotyczących inwestowania (nie gry giełdowej, lecz inwestowania) w znakomite firmy w odpowiednim czasie; zasad, dzięki stosowaniu których zarobisz naprawdę duże pieniądze. A co najważniejsze, będziesz mógł smacznie spać w nocy, wiedząc, że długoterminowa wartość twojego portfela będzie rosła na zniżkującym rynku.

Z tej książki dowiesz się, jak:

  1. obliczyć kwotę pozwalającą na godziwe życie na emeryturze;
  2. myśleć i inwestować tak jak Warren Buffett i podobni do niego inwestorzy, którzy nie tracą pieniędzy;
  3. uniknąć utraty połowy pieniędzy, które mógłbyś wykorzystać na emeryturze, na rzecz menedżera funduszu wzajemnego;
  4. zarabiać DUŻE pieniądze bez ryzyka;
  5. osiągać skumulowane roczne stopy zwrotu rzędu 35%;
  6. kumulować bogactwo!

Dzięki wykorzystaniu strategii opisanych w "Czasie wypłaty" możesz zarobić miliony i mieć przyjemną emeryturę. W tej książce jest wszystko, czego potrzebujesz. Ten praktyczny przewodnik, opisujący krok po kroku niezbędną strategię, przekona każdego, kto został przeczołgany przez system finansowy, że odegranie się jest możliwe.