Piękna papryczka uwodzi kształtem. Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie. Wydanie II rozszerzone

Piękna papryczka uwodzi kształtem. Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie. Wydanie II rozszerzone
Piękna papryczka uwodzi kształtem. Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie. Wydanie II rozszerzonePiękna papryczka uwodzi kształtem. Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie. Wydanie II rozszerzone
Autor:

Cena: 39.90 zł   

Data wydania:
Liczba stron:304
Oprawa: miękka

Fragmenty książki: http://septem.pl/eksiazki/piekn2.htm
Żyję z fitnessem w tle - polecamy wywiad z Autorką książki na INTERIAkobieta.pl


Nic tak nie poprawia kobiecie samopoczucia jak piękne ciało

Piękne ciało — pod ręką, w lustrze, o każdej porze roku. Twoje piękne ciało. I uwierz, że żadne inne nie będzie Cię kręcić tak samo.

Znowu o rozmiar większa? Cudowne plastry odchudziły tylko portfel, a w lustrze beczka śmiechu? Hej, szukasz wymówki czy wskazówki? Piękna papryczka nie jest ideałem. Ideały są nudne. Ale ona wie, jak osiągnąć wymarzone kształty — i już się nie wykręcisz, a z każdym traconym centymetrem będziesz miała ochotę na więcej. Rusz swój słodki ciężar i kuś los! 

Edyta Draus — dwukrotna wicemistrzyni Polski w fitness sylwetkowym w kategorii +163 cm w latach 2007 – 2008, pasjonatka treningu siłowego i absolwentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Fitness i sztukę mocno rozdziela, ale lubi, kiedy biegną równolegle i się wzajemnie wspierają. Jej zaskakująca przygoda ze sportem, wyczynowe sukcesy i metamorfoza tylko potwierdzają, że na zmiany w życiu każdej kobiety nigdy nie jest za późno.  

Na swoją sylwetkę pracowała wiele lat i wciąż nie powiedziała ostatniego słowa. Doskonale wie, że masz w nosie indeks glikemiczny, a po pracy wolisz obejrzeć sobie serial, niż się pocić. Wygarnie Ci to bez oporów, a potem na swój przewrotny, papryczkowy sposób zmotywuje do zmian. Gotowej recepty w Papryczce nie znajdziesz, ale możliwe, że czytając tę zabawną i inteligentną książkę, zarazisz się zdrowym stylem życia jak śmiechem. 

Cuda się zdarzają. Brzydkie kaczątka zamieniają się w łabędzie, kopciuszki w księżniczki, tylko ropuchy jakoś rzadziej w książąt z bajki. W realu zmiany nie następują jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale zawsze wtedy, kiedy jesteś na nie gotowa. 

A Ty — czy jesteś gotowa na zmianę? 

  • Czas na miłość — zakochaj się w sobie na zabój
  • Szał ciał, czyli z budyniu w stal
  • Że grube uda, a co, jeśli się uda? — uwolnij wyobraźnię 
  • Weź to na klatę — nieznośna tona nawyków i przekonań
  • Ciężkie lekkiego początki — gry i zabawy pod sztangą
  • Cukier masz we krwi — zasmakuj w indeksie glikemicznym
  • Addio, pomidory! — gdy grupa krwi ma znaczenie
  • Szanuj zieleń, czyli o zasadotwórczej mocy roślin w krainie mięsa
  • Przyszła baba do lekarza — uzdrawiające właściwości wody i minerałów
  • Wiesz wszystko — porażająco skuteczna siła oleju w głowie i intuicji

Zajrzyj na: www.edytadraus.com