To przecież proste!. Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie

To przecież proste!. Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie
To przecież proste!. Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życieTo przecież proste!. Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie
Autor: ,

Cena: 23.72 zł   27.90 zł
Oszczędzasz: 1.116 zł

Data wydania:
Liczba stron:172
Oprawa: miękka
"To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie" - proste, a zarazem bardzo skuteczne techniki, które sprawią, że staniesz się duszą towarzystwa.

Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała, ich praca stała się tematem sześciu programów naukowych BBC. Osiem książek ich autorstwa, przetłumaczonych na 47 języków, sprzedało się w 16 milionach egzemplarzy.

Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się pozycje:

  • Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą,
  • Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy równocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać,
  • Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map oraz
  • Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy.

Wszyscy podziwiamy osoby, które potrafią wejść do pokoju pełnego obcych ludzi i natychmiast przyciągnąć uwagę wszystkich, nawiązując interesującą rozmowę. Wszyscy pragniemy też, aby nas dostrzegano i doceniano zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Autorzy proponują niezwykle proste, a zarazem bardzo skuteczne techniki, które sprawią, że staniesz się duszą każdego towarzystwa.

Radzą ., jak:

- z łatwością nawiązywać kontakty i poszerzać grono przyjaciół;

- zaczynać i podtrzymywać konwersację oraz być uważnym słuchaczem i ciekawym rozmówcą;

- umiejętnie postępować ze współpracownikami i podwładnymi, aby wywierać na nich wpływ i uzyskiwać oczekiwane przez siebie rezultaty.

Dzięki tej książce przyswoisz sobie życiowe strategie, które zapewnią ci towarzyski (i nie tylko!) sukces w każdej sytuacji.