E-biznes. 50 kroków do pozyskania klientów na twojej stronie WWW

E-biznes. 50 kroków do pozyskania klientów na twojej stronie WWW
E-biznes. 50 kroków do pozyskania klientów na twojej stronie WWW E-biznes. 50 kroków do pozyskania klientów na twojej stronie WWW
Autor:

Cena: 21.17 zł   24.90 zł
Oszczędzasz: 0.747 zł

Data wydania:
Liczba stron:84
Oprawa: miękka
Internet służy nie tylko rozrywce czy nauce to także doskonały sposób na zarabianie pieniędzy. I ma dwie główne zalety: działa 24 godziny na dobę i dociera do ogromnej rzeszy odbiorców. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że jeżeli chce prowadzić działalność biznesową, musi zaistnieć w sieci. Dzięki profesjonalnej i funkcjonalnej stronie internetowej każda firma ma szansę zostać zauważona i zacząć przynosić profity.

Niniejsza książka ma za zadanie pomóc w skonstruowaniu jak najlepszej strony WWW niezbędnej w prowadzeniu e-biznesu. Zawiera porady, jak najkorzystniej zarówno dla użytkownika, jak i dla wyszukiwarki internetowej umieszczać na witrynie kluczowe informacje. Mówi też o tym, jak pozycjonować stronę w wyszukiwarce Google, jak linkować reklamy, a także jak prowadzić skuteczne kampanie promocyjne, aby strona była odwiedzana przez jak największą liczbę klientów.

Ludzie coraz częściej szukają rozwiązań w Internecie. Sposób na sukces w e-biznesie? Pomóc im dokonać wyboru!