Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-101

Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-101
Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-101Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-101
Autor:

Cena: 760.00 zł   

Data wydania:
Liczba stron:0
Oprawa:


Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-101 


Sieci komputerowe łączą ze sobą komputery i inne współpracujące z nimi urządzenia w obrębie firmy, organizacji czy innej jednostki. Postęp w tej dziedzinie umożliwiają sprzęt i oprogramowanie firm związanych z teleinformatyką. Jednym z największych i od dawna obecnych na rynku przedsiębiorstw jest Cisco. Firma kładzie szczególny nacisk na szkolenie specjalistów, którzy będą pracować na jej produktach przeznaczonych do budowy i obsługi sieci. Zasadą kursów Cisco jest szkolenie teoretyczne i praktyczne, a następnie wydawanie certyfikatów po pomyślnie zdanym egzaminie. Narzucają one uznany powszechnie w świecie standard znajomości zagadnień związanych z sieciami komputerowymi, a w szczególności powszechnie używanym sprzętem produkcji Cisco.
Jesteś gotów przystąpić do swojego pierwszego sieciowego egzaminu? Jeszcze nie? Spokojnie, pomożemy Ci go zdać!

Co Cię czeka podczas szkolenia Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-101?

W trakcie pracy z niniejszym kursem video przyswoisz wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą instalacji sieci.
Zdobędziesz niezbędne informacje związane z okablowaniem strukturalnym. Nauczysz się konfigurować sieci i opanujesz podstawy zarządzania sieciami teleinformatycznymi i telekomunikacyjnymi średniej wielkości. Co więcej, przygotujesz się do egzaminu z kursu ICND1 (Interconnecting Cisco Networking Devices, Part 1) i zdobycia związanego z nim certyfikatu CCENT (Cisco Certified Entry Networking Technician).
Szkolenie zakończysz na poziomie podstawowym. Daje ono wiedzę na temat zasad działania sieci komputerowych, w szczególności tych, których praca opiera się na urządzeniach firmy Cisco. Zatem do dzieła!