ArchiCAD. Kurs video. Poziom pierwszy. Projektowanie domu jednorodzinnego

ArchiCAD. Kurs video. Poziom pierwszy. Projektowanie domu jednorodzinnego
ArchiCAD. Kurs video. Poziom pierwszy. Projektowanie domu jednorodzinnegoArchiCAD. Kurs video. Poziom pierwszy. Projektowanie domu jednorodzinnego
Autor:

Cena: 299.00 zł   

Data wydania:
Liczba stron:0
Oprawa:


ArchiCAD. Kurs video. Poziom pierwszy. Projektowanie domu jednorodzinnego 


Niemalże od chwili swojego powstania ArchiCAD jest najchętniej wybieraną aplikacją do projektowania budynków, wnętrz, architektury krajobrazu czy tworzenia projektów urbanistycznych. W tym doskonałym programie można szybko i bez wysiłku wykonać wszystko to, co niegdyś wymagało czasu, benedyktyńskiej pracy i ton papieru.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Dzięki szkoleniu ArchiCAD. Kurs video. Poziom pierwszy. Projektowanie domu jednorodzinnego poznasz podstawy efektywnej pracy z programem ArchiCAD. Autor pokaże Ci, jak poruszać się w jego oknach i paletach, prawidłowo przygotować strukturę projektu i precyzyjnie wprowadzać do niego dane. Zobaczysz, jak umieścić w projekcie szkice oraz inne pliki zewnętrzne, budować różne elementy budynku, od fundamentów po dach, i wykonać wizualizację modelu 3D. Zorientujesz się, jak uniknąć typowych błędów projektowych. Nauczysz się przygotowywać widoki modelu i układać je na arkuszach do wydruku, a także edytować wstawione elementy projektu. Odkryjesz, jak szybko opisać i zwymiarować projekt oraz wykonać w nim trudne detale budowlane. Sprawdzisz, jak zamknąć w jednym pliku całość projektu z wieloma widokami, rysunkami oraz informacjami. Co więcej, przygotowanie dokumentacji budowlanej do wydruku lub zapisu do innych programów CAD przestanie przyprawiać Cię o ból głowy. Zatem do dzieła!