Krytyk

Krytyk
KrytykKrytyk
Autor:

Cena: 6.15 zł   

Data wydania:
Liczba stron:32
Oprawa:


Format eBook: pdf pdf  Krytyk 


   Dzięki kursowi, który mam przyjemność Ci przekazać, będziesz mógł przejść przez odpowiednie kroki, by możliwie prosto i harmonijnie przeprogramować krytyka i wejść z nim w opłacalny dla obu stron sojusz – ON będzie mógł lepiej spełniać swoje powołanie, a TY pozbędziesz się wielu hamujących Cię, bezsensownych barier.

   Zachęcam Cię do postępowania wedle wskazanych tutaj porad, żeby efekt był szybki i bezkonfliktowy. Droga, na jaką się wybrałeś, jest dość wymagająca, ale opłacalna ;). Polecam więc ciężką pracę nad sobą, medytację oraz czytanie tych słów ze zrozumieniem tak, by jak najszybciej docierały do Twojej podświadomości i mogły pomóc Ci się zmieniać.

   Przeprogramowywanie Krytyka to nie tylko wewnętrzny dialog z nim, lecz także głęboka zmiana siebie. Musisz uwierzyć w to, do czego chcesz przekonać Krytyka. Jesteście jednością, więc Twoje i jego poglądy muszą być takie same. On działa radykalnie, bo radykalnie różnią się zasady jakie wyznajecie. Poniewaz Ty żyjesz w nowoczesnym świecie, a on dalej jest tam, gdzie rodzice i otoczenie z dzieciństwa.