Matematyka-Arkusz maturalny. MegaMatma nr 2. Poziom podstawowy. Zadania z rozwiązaniami

Matematyka-Arkusz maturalny. MegaMatma nr 2. Poziom podstawowy. Zadania z rozwiązaniami
Matematyka-Arkusz maturalny. MegaMatma nr 2. Poziom podstawowy. Zadania z rozwiązaniamiMatematyka-Arkusz maturalny. MegaMatma nr 2. Poziom podstawowy. Zadania z rozwiązaniami
Autor:

Cena: 8.19 zł   9.99 zł
Oszczędzasz: 0.0999 zł

Data wydania:
Liczba stron:48
Oprawa:


Format eBook: pdf pdf 


Obowiązkowa matura z matematyki to dla wielu uczniów nieprzespane noce, stres i niepokój. Jak dobrze nauczyć się do matury? Jak sprawdzić swoją wiedzę? Gdzie szukać zadań podobnych jakie będą na egzaminie?

Nic prostszego!
Wystarczy rozpocząć naukę z arkuszami maturalnymi MegaMatma.pl.

Arkusz maturalny MegaMatma nr 2 to unikatowy zestaw 34 zadań maturalnych na poziom podstawowy, w tym zadań zamkniętych i otwartych.

Wyjątkowość tego arkusza polega na tym, iż nie są to "suche" treści zadań, ale ... zadania, które zawierają pełne ROZWIĄZANIA krok po kroku, z wyjaśnieniami i wskazówkami.

Rozwiązania przygotowane przez egzaminatorów, w oparciu o wymagania CKE i nową podstawę programową. Wszystkie zadania, nawet te zamknięte są szczegółowo omówione i opisane, czasami rozwiązane na kilka sposobów.

Każdy maturzysta, bez wzgledu na poziom wiedzy, może przeanalizować proces rozwiązywania zadań, nauczyć się sposobów postępowania, zrozumieć z jakiego wzoru czy twierdzenia należy skorzystać.

Arkusz maturalny MegaMatma to doskonałe narzędzie do pracy dla nauczyciela i gotowy materiał do nauki dla maturzystów.