Kreatywne szkoły. Oddolna rewolucja, która zmienia edukację

Kreatywne szkoły. Oddolna rewolucja, która zmienia edukację
Kreatywne szkoły. Oddolna rewolucja, która zmienia edukacjęKreatywne szkoły. Oddolna rewolucja, która zmienia edukację
Autor: ,

Cena: 13.81 zł   19.00 zł
Oszczędzasz: 0.95 zł

Data wydania:
Liczba stron:320
Oprawa:


Format eBook: epub,mobi epub  epub,mobi mobi 


W książce "Kreatywne szkoły" Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji Czy szkoły zabijają kreatywność i prezentuje przełomowe, praktyczne rozwiązania dotyczące kluczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały, przemysłowy model edukacji i pokazuje, jak wdrożyć wysoce spersonalizowany, ekologiczny model, który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku, by wykształcić całe osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka "Kreatywne szkoły" pełna przykładów, przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata, a także napisana z właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i poczuciem humoru zainspiruje nauczycieli, rodziców, dyrektorów szkół i decydentów, by na nowo przemyśleli prawdziwą naturę i cele edukacji.

"Co możesz zrobić? Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, nauczycielem, rodzicem, dyrektorem placówki czy decydentem, jeśli w jakikolwiek sposób jesteś zaangażowany w edukację, możesz być częścią zmiany".

Ken Robinson, "Kreatywne szkoły"