Prawo pracy w orzecznictwie, wydanie wrzesień 2014 r

Prawo pracy w orzecznictwie, wydanie wrzesień 2014 r
Prawo pracy w orzecznictwie, wydanie wrzesień 2014 rPrawo pracy w orzecznictwie, wydanie wrzesień 2014 r
Autor:

Cena: 56.00 zł   

Data wydania:
Liczba stron:8
Oprawa:


Format eBook: pdf,epub,mobi pdf  pdf,epub,mobi epub  pdf,epub,mobi mobi 


W miesięczniku „Prawo pracy w orzecznictwie” prezentujemy najnowsze i najważniejsze orzecznictwo sądów z zakresu prawa pracy. Każdy wyrok opisujemy w bardzo krótki, praktyczny sposób: 
• najpierw dwa-trzy zdania wstępu - oddające to, co w danym wyroku sądu jest dla specjalistów ds. kadrowych najważniejsze, 
• następnie krótkie omówienie stanu faktycznego (czyli opis zdarzenia, które stało się przedmiotem sporu między pracownikiem i pracodawcą) i wskazanie uzasadnienia wyroku (również jedynie to, co najważniejsze),
• a na zakończenie – nieoceniona pomoc w zrozumieniu istoty opisywanego wyroku i właściwym jego zastosowaniu, czyli komentarz eksperta/zastosuj w praktyce. Wszystkie nowości w orzecznictwie są bowiem w naszym miesięczniku na bieżąco komentowane przez znanych i cenionych ekspertów w zakresie prawa pracy (m.in. radców prawnych, sędziów sądów pracy, specjalistów z Ministerstwa Pracy).
Wszystko po to, aby omawiany przez nas wyrok sądowy był maksymalnie jasny i przejrzysty dla Czytelnika!
Jeśli zaś w danym temacie jest więcej ciekawych wyroków sądowych – opisujemy to w dziale „Tematyczny przegląd orzeczeń”. 
W naszym miesięczniku znajdziesz takie wyroki sądów, które nie zostały opublikowane nigdzie indziej – a to dzięki ścisłej współpracy z ekspertami z Sądu Najwyższego!