Modlitwy o deszcz

Modlitwy o deszcz
Modlitwy o deszczModlitwy o deszcz
Autor:

Cena: 28.80 zł   

Data wydania:
Liczba stron:488
Oprawa:


Format eBook: epub,mobi epub  epub,mobi mobi 


Pierwszorzędny thriller! Fabuła skonstruowana misternie jak szwajcarski zegarek, ostre jak brzytwa dialogi i sugestywne opisy.

Prywatny detektyw Patrick Kenzie chce się za wszelką cenę dowiedzieć, dlaczego jego dawna klientka, Karen Nicholas atrakcyjna, energiczna i pełna życia kobieta, po pół roku od ich ostatniego spotkania, rzuciła się naga z 26. piętra jednego z bostońskich wieżowców.  Wkrótce Kenzie odkrywa, że dziewczynę prześladował stalker, który uparcie uprzykrzając jej życie, doprowadził ją w końcu do desperackiego, ostatniego kroku. Potwór działający metodycznie poza prawem staje się celem detektywa i jego partnerki Angeli Gennaro. Razem będą musieli zmierzyć się z psychopatą i jego szalonym umysłem i nie będzie im wolno się poddać

Lehane to jeden z najbardziej interesujących i utalentowanych amerykańskich pisarzy, a jego książki wymykają się wszelkim kategoryzacjom.

Washington Post Book World

Ten facet naprawdę wie, jak pisać!

Elmore Leonard, autor Dotknięcia

Dennis Lehane jest autorem bestsellerowych powieści kryminalnych i psychologicznych, wiele z nich zekranizowano, m.in. Rzekę tajemnic, Wyspę tajemnic, Gdzie jesteś, Amando?. Wraz z żoną Angie dzieli czas pomiędzy Boston i Gulf Coast na Florydzie. Modlitwy o deszcz to piąta część cyklu z Patrickiem Kenzie i Angelą Gennaro.