Angielski dla rodziców. Przewodnik metodyczny. deDOMO

Angielski dla rodziców. Przewodnik metodyczny. deDOMO
Angielski dla rodziców. Przewodnik metodyczny. deDOMOAngielski dla rodziców. Przewodnik metodyczny. deDOMO
Autor:

Cena: 24.90 zł   

Data wydania:
Liczba stron:128
Oprawa:


Format eBook: pdf pdf 


Jesteś rodzicem? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka, a nie wiesz jak? Mamy dla Ciebie pierwszy na rynku poradnik dla rodziców, a zarazem przystępną prezentację metody deDOMO.
Motywacja deDOMO: jak naprawdę skutecznie uczyć w domu, dom to nie druga szkoła, a rodzic to nie nauczyciel, angielski nie na lekcji, lecz przy okazji.
Język deDOMO: język w naturalnym rodzinnym środowisku, co trudno, a co łatwo powiedzieć po angielsku i dlaczego, jak angielski rośnie z dzieckiem.
Sukces deDOMO: reguła "mówisz i masz!", jak sprawić, by dziecku chciało się mówić po angielsku, jak podtrzymać motywację bardzo długo.
Inicjatywa edukacyjna deDOMO to pierwszy projekt wydawniczy i szkoleniowy stworzony od początku z myślą o rodzicach. Twórcy deDOMO, dr Grzegorz Śpiewak, anglista i metodyk z wieloletnim doświadczeniem, i Marek Jannasz, wydawca publikacji edukacyjnych, jak również współpracujący z nimi autorzy, redaktorzy i konsultanci, sami są rodzicami i właśnie dla rodziców stworzyli pierwszą serię publikacji do nauki angielskiego w domu.
Metodykę Angielskiego dla rodziców doceniły m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, które wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji przyznało projektowi certyfikat Europejskiego Roku Kreatywność i Innowacji, Uniwersytet Dzieci - partner edukacyjny oraz British Council Poland - partner akademicki.