Przemilczana prawda o seksualności. Rzeczy, o których matka nigdy ci nie powiedziała

Przemilczana prawda o seksualności. Rzeczy, o których matka nigdy ci nie powiedziała
Przemilczana prawda o seksualności. Rzeczy, o których matka nigdy ci nie powiedziałaPrzemilczana prawda o seksualności. Rzeczy, o których matka nigdy ci nie powiedziała
Autor:

Cena: 14.22 zł   19.90 zł
Oszczędzasz: 0.995 zł

Data wydania:
Liczba stron:180
Oprawa:


Format eBook: epub,mobi epub  epub,mobi mobi  Przemilczana prawda o seksualności. Rzeczy, o których matka nigdy ci nie powiedziała 


Doskonała propozycja dla młodych kobiet, pokazująca w jaki sposób odkrywać swoją seksualność. Może być również świetnym poradnikiem dla matek rozmawiających z córkami o okresie dojrzewania. Książka łączy podejście psychologiczne z chrześcijańską etyką. 
Autorka stawia sobie za zadanie rozwianie kilku mitów dotyczących seksualności, z jakimi spotyka się w swojej praktyce terapeutycznej, oraz znaleźć odpowiedź na pytania najczęściej stawiane podczas prowadzonych przez nią i jej męża warsztatów dla par. 
Kim Gaines Eckert jest psychologiem, specjalizuje się w terapii kobiet, szczególnie w sferach dotyczących identyfikacji płciowej, samoakceptacji i sfery seksualnej. Jest też żoną (jej mąż także jest terapeutą – specjalizuje się w problemach dotyczących seksualności mężczyzn, wykłada na uczelni) i matką czworga dzieci. Oboje są zaangażowani religijnie.