Dziewczyna, którą nigdy nie byłam

Dziewczyna, którą nigdy nie byłam
Dziewczyna, którą nigdy nie byłamDziewczyna, którą nigdy nie byłam
Autor:

Cena: 23.99 zł   29.99 zł
Oszczędzasz: 1.7994 zł

Data wydania:
Liczba stron:392
Oprawa:


Format eBook: epub,mobi epub  epub,mobi mobi  Dziewczyna, którą nigdy nie byłam 


Cokolwiek zrobisz pamiętaj, nie bądź sobą. To nigdy nie działa

14-letnia Johanna urodziła się, by przegrać. Pochodzi z biednej rodziny, jest gruba i mieszka na prowincji. Boi się, że umrze jako dziewica, którą nigdy nie zainteresował się żaden mężczyzna. Jej świat wywraca się do góry nogami, gdy otrzymuje propozycję pracy dla londyńskiego magazynu muzycznego.

Dziewczyna, którą nigdy nie byłam to bezkompromisowa, zabawna i szczera do bólu opowieść o budowaniu własnej tożsamości. Dla pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków to sentymentalna podróż do okresu ich dorastania. Dla młodych unikalny przewodnik po ich wewnętrznym świecie.

Caitlin Moran znana brytyjska pisarka, feministka i felietonistka Timesa. Jest laureatką licznych nagród m.in. British Press Award za wywiad z Lady Gagą.  Jej książki sprzedają się w kilkusettysięcznych nakładach.

Moran jest świetną narratorką: zabawną, nieokiełznaną, pomysłową i przenikliwą.

Guardian

To żywa, surowa, ale wysmakowana, naiwna, ale głęboka i budząca wspomnienia opowieść o tym, czego mogą nauczyć nas najgorsze błędy naszej młodości.

Independent"

W powieści mnóstwo się dzieje i jest niezwykle zabawna.

Time

Mimo wszystkich upokorzeń (a jest ich niemało) jakich doświadcza główna bohaterka, Johanna jest niezwykłą narratorką opowiadającą niemal dokumentalną, a przy tym zabawną historię o wytrwałości i sukcesie.

Washington Post