Kraje Bałtyckie. Litwa Łotwa Estonia. Mapa Freytag & Berndt / 1:400 000

Kraje Bałtyckie. Litwa Łotwa Estonia. Mapa Freytag & Berndt / 1:400 000
Kraje Bałtyckie. Litwa Łotwa Estonia. Mapa Freytag & Berndt / 1:400 000Kraje Bałtyckie. Litwa Łotwa Estonia. Mapa Freytag & Berndt / 1:400 000
Autor:

Cena: 21.17 zł   24.90 zł
Oszczędzasz: 0.747 zł

Data wydania:
Liczba stron:2
Oprawa: miękka


Kraje Bałtyckie. Litwa Łotwa Estonia. Mapa Freytag & Berndt / 1:400 000 


Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu. Inteligentnie przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, że korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.
Mapa Freytag & Berndt to austriacka precyzja danych, przyjazna grafika i wysoka jakość o tradycji sięgającej 1770 roku. Myślisz, że świat ma tylko cztery strony? Oferta map samochodowych Freytag & Berndt to prawie 1000 kierunków zwiedzania na wszystkich kontynentach!
Kto kupuje, nie błądzi!