Inteligentny dom i inne systemy sterowania w 100 przykładach

Inteligentny dom i inne systemy sterowania w 100 przykładach
Inteligentny dom i inne systemy sterowania w 100 przykładachInteligentny dom i inne systemy sterowania w 100 przykładach
Autor:

Cena: 54.90 zł   61.00 zł
Oszczędzasz: 3.66 zł

Data wydania:
Liczba stron:216
Oprawa: miękka
Książka w sposób metodyczny i przyjazny opisuje zastosowanie sterownika LOGO! w instalacjach domowych i przemysłowych. Pierwszy rozdział wprowadza Czytelnika w obszar automatyki oraz pokazuje możliwości sprzętowe sterownika. W kolejnych 6 rozdziałach omówiono wszystkie bloki wykorzystywane w programowaniu. Działanie ich zostało zilustrowane na przykładach. W ósmym rozdziale pokazano możliwości komunikacyjne sterownika. Kolejny rozdział to wprowadzenie do sterowania sekwencyjnego i pisania programów w tej konwencji. Dziesiąty rozdział zawiera przykłady dotyczące sterowania napędami, monitorowania danych, podniesienia standardu domów, ogrzewania, nawadniania, wykorzystania w przemyśle, przetwarzania wielkości analogowych i wiele innych zastosowań.
Książka ta jest przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem prostych układów automatyki oraz dla kadry inżynierskiej zajmującej się wykorzystaniem sterowników przemysłowych w praktyce.