Akademia sieci Cisco CCNA Exploration. Semestr 1. Podstawy sieci z płytą CD

Akademia sieci Cisco CCNA Exploration. Semestr 1. Podstawy sieci z płytą CD
Akademia sieci Cisco CCNA Exploration. Semestr 1. Podstawy sieci z płytą CDAkademia sieci Cisco CCNA Exploration. Semestr 1. Podstawy sieci z płytą CD
Autor: ,

Cena: 93.42 zł   109.90 zł
Oszczędzasz: 17.584 zł

Data wydania:
Liczba stron:604
Oprawa: miękka
Książka jest oficjalnym podręcznikiem dla uczęszczających na kurs Podstawy sieci w ramach programu CCNA Exploration Akademii sieci Cisco w wersji 4.

Kurs ten obejmuje zagadnienia sieci, przechodząc od kwestii ogólnych do bardziej szczegółowych. Podręcznik został napisany i zredagowany przez instruktorów Akademii sieci tak, aby mógł służyć jako materiał pomocniczy dostępny wszędzie i o każdej porze. Struktura książki pomaga skoncentrować się na najważniejszych zagadnieniach i efektywnie wykorzystać czas przygotowywania się do egzaminów. Nowe, udoskonalone cechy ułatwiające studiowanie i przygotowywanie się do egzaminów.

Cele rozdziału - przegląd podstawowych zagadnień omawianych w rozdziale, przedstawiony w formie pytań.

Ważne terminy - odwołania do listy wprowadzonych pojęć ze wskazaniem ich definicji w tekście.

Słownik terminów - nowy słownik pojęć liczący ponad 250 terminów.

Sprawdzian nabytej wiedzy, pytania i odpowiedzi - umieszczony na końcu każdego rozdziału zestaw pytań sprawdzających stopień opanowania poruszanej tematyki w postaci zgodnej z treścią kursu on-line. Na końcu książki zamieszczone są odpowiedzi.

Pytania i zadania problemowe - zestaw pytań i zadań w postaci przypominających te, z jakimi można się spotkać na egzaminach CCNA.

Na końcu książki zamieszczone są odpowiedzi na wszystkie pytania wraz z wyjaśnieniami. W treści rozdziałów wyróżniono kolejne kroki wykonywanych działań, ćwiczenia z użyciem programu Packet Tracer oraz odwołania do ćwiczeń laboratoryjnych. Płyta CD-ROM dołączona do książki zawiera wiele użytecznych materiałów i informacji przydatnych w procesie edukacji: pliki do ćwiczeń wykonywanych za pomocą programu Packet Tracer 4.1, mapę podziału na podsieci VLSM, dodatek o okablowaniu strukturalnym, plik tekstowy z głównymi celami poszczególnych rozdziałów, broszurę z informacjami, jak poprawnie prowadzić dziennik sieci, informacje o karierze zawodowej w branży IT, wskazówki dla osób zamierzających kontynuować naukę.