Błędy medyczne - odpowiedzialność prawna lekarza i placówki medycznej. Jak uniknąć kosztownych pułapek

Błędy medyczne - odpowiedzialność prawna lekarza i placówki medycznej. Jak uniknąć kosztownych pułapek
Błędy medyczne - odpowiedzialność prawna lekarza i placówki medycznej. Jak uniknąć kosztownych pułapekBłędy medyczne - odpowiedzialność prawna lekarza i placówki medycznej. Jak uniknąć kosztownych pułapek
Autor:

Cena: 45.32 zł   59.90 zł
Oszczędzasz: 8.386 zł

Data wydania:
Liczba stron:134
Oprawa:


Format eBook: pdf,epub,mobi pdf  pdf,epub,mobi epub  pdf,epub,mobi mobi 


 Praktyczny poradnik dotyczący odpowiedzialności prawnej lekarza i placówki medycznej w procesie leczenia pacjentów. Podpowiada, jak bezpiecznie wykonywać zawód lekarza i menedżera w kontekście wymogów prawa, tak aby w przypadku ewentualnego procesu sądowego móc skutecznie się bronić przed nieuzasadnionymi roszczeniami ze strony pacjentów i ich rodzin.

 Autorką książki jest Agnieszka Sieńko - radca prawny, specjalista prawa ochrony zdrowia, prawa pracy oraz prawa zamówień publicznych. Jest także pracownikiem naukowo - dydaktycznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest doświadczonym szkoleniowcem, autorem licznych publikacji z zakresu prawa ochrony zdrowia i prawa pracy – w tym książkowych. Doświadczenia zawodowe zdobywała jeszcze w Branżowej Kasie Chorych dla Służb Mundurowych, w Departamencie Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, wreszcie w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Obecnie w ramach własnej kancelarii prowadzi obsługę podmiotów leczniczych, w tym dużych szpitali publicznych. Zajmuje się także obsługą prawną innowacyjnych projektów dedykowanych rynkowi usług medycznych, a realizowanych ze środków zewnętrznych.